DUYURUYU PAYLAŞIN

Değerli Öğrencilerimiz,

 

Bildiğiniz gibi Çevirimiçi İngilizce Programı (ÇİP) eğitim ücretinin dışında ücretli bir programdır. İlk defa kayıt yapılan ÇİP programının ücreti üniversite tarafından ödenirken, dersi tekrar veya not yükseltme sebebiyle yeniden alan öğrenci ÇİP program ücretini kendisi karşılamakla yükümlüdür. Yani sadece, dersi yükseltmek için alıyorsanız ya da daha önce dersten başarısız olduğunuz için dersi tekrar alıyorsanız ücret ödersiniz. Öte yandan, dersi ilk kez alıyorsanız bir ücret ödemenize gerek yoktur.  

 

Çevrimiçi programına tekrar veya not yükseltme sebebiyle yeniden kayıt olan öğrencilerimiz için 2022-2023 Güz Dönemi Çevirimiçi İngilizce Programı (ÇİP) ücreti 200 TL'dir. ÇİP ücretinin aşağıda verilen hesap numarasından 23 Eylül 2022 Cuma günü saat 17:00' a kadar yatırılması gerekmektedir. Lütfen açıklama kısmına adınızı, soyadınızı ve öğrenci numaranızı eksiksiz ve doğru bir biçimde  yazdığınızdan emin olunuz. Ayrıca lütfen hesap bilgilerinde hata yapmadığınızdan emin olunuz. Aksi takdirde ödeme başarılı olmayacaktır. ÇİP program ücretini belirtilen tarihlerde ödemeyen öğrenciler için ek süre tanınmayacak olup, söz konusu öğrenciler sistemden direkt silinecek ve dolayısıyla 2022-2023 Güz Dönemi ÇİP listelerine dahil edilmeyecektir.  

 

Hesap Bilgileri

Hesap Ad:                TOBB ETÜSEM

Banka Ad:                Garanti Bankası/170

Şube Adı/Kodu:       Ankara Ticari

Hesap No:                 6293675

IBAN No:                  TR40 0006 2000 1700 0006 2936 75

Dekont Açıklaması:  Öğrenci No-Ad-Soyad

 

Sorularınız için ntoz@etu.edu.tr adresinden Lisans İngilizce Dersleri Program Birim Görevlisi, Öğretim Görevlisi Neslihan Tuğba ÖZ’e e-posta ile ulaşabilirsiniz. E-postalarınızda lütfen adınızı, soyadınızı, öğrenci numaranızı, bölümünüzü ve sınıf bilginizi eklediğinizden ve sorunuzu net bir şekilde açıkladığınızdan emin olunuz.

 

Sağlıklı ve başarılı bir dönem dileriz.

 

Yabancı Diller Bölümü Başkanlığı