DUYURUYU PAYLAŞIN

09.11.2016 Çarşamba günü saat 15.00'da Microsoft Yazılım Geliştirme Platformu Pazarlama Müdürü Behice FUNDA okulumuza UGİ 315 (Uluslar Arası Girişimcilik ve Liderlik) dersine konuk konuşmacı olmak üzere gelecektir. Microsoft’un girişimcilere bakışı, girişimcilere destekleri, nasıl girişimci ve nasıl lider olunur konuları hakkında genel bir konuşma yapacaktır. Yaklaşık 1 saat sürecek olan konuşma Sosyal Tesisler büyük salonda gerçekleşecektir. Derse tüm öğrencilerimiz davetlidir. 

Behice Funda Kimdir?

Yazılım Teknolojileri Platformu, Microsoft’un bulut ve hizmet odaklı dönüşümüne dair yazılım ekosisteminin güçlendirilmesinde son derece önemli bir rol oynuyor. Türkiye’deki girişimcilik ekosisteminin güçlenmesi adına yaptığı çalışmalarla ve Türkiye’de yazılım geliştirme kültürüne sağladığı destekle öne çıkan platform, 130 binden fazla kayıtlı üyesi olan Türkiye’nin en büyük ücretsiz yazılım geliştirme okulu Açık Akademi’nin gelişimini ve koordinasyonunu da üstleniyor.

Behice Funda girişimcilerden, akademisyenlerden, yazılım geliştiricilerden ve startup aşamasındaki şirketlerden oluşan dev bir ekosistemle yakın çalışarak, Microsoft Türkiye’nin desteğiyle Türkiye’deki girişimcilik ve uygulama ekosisteminin güçlendirilmesinde önemli sorumluluklar üstleniyor.

Detaylı Bilgi İçin :

Linkedin