DUYURUYU PAYLAŞIN

2017 - 2018 Bahar Döneminde başarı bursu kazanan öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

NO

FAKÜLTE

BÖLÜM

NUMARA

AD

SOYAD

1

Mühendislik Fakültesi

Makine Mühendisliği

161501016

PELİN

SEYREK

2

Mühendislik Fakültesi

Biyomedikal Mühendisliği

151701008

SİMAY

GENİŞCAN

3

Mühendislik Fakültesi

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

151201017

MERVE CANSU

ANDAÇ

4

Mühendislik Fakültesi

Biyomedikal Mühendisliği

151701007

DENİZ

AKTAŞ

5

Mühendislik Fakültesi

Makine Mühendisliği

161501030

MUSTAFA CEM

CANBAZ

6

Mühendislik Fakültesi

Endüstri Mühendisliği

141301018

CEREN

GÜLBAHAR

7

Mühendislik Fakültesi

Endüstri Mühendisliği

151301037

ÖZGÜR

CANSIZ

8

Mühendislik Fakültesi

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

161201017

AHMET ÖMER

ARSLAN

9

Mühendislik Fakültesi

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

121201010

ALPER

ŞAHİN

10

Mühendislik Fakültesi

Endüstri Mühendisliği

161301046

BARAN ÖZER

YÜCE

11

Mühendislik Fakültesi

Bilgisayar Mühendisliği

151101036

ALİ

GÜNGÖR

12

Mühendislik Fakültesi

Endüstri Mühendisliği

151301017

NAZLI ELİF

HANOĞLU

13

Mühendislik Fakültesi

Makine Mühendisliği

141501023

BATU

CANDAN

14

Mühendislik Fakültesi

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

151201062

MEHMET FURKAN

AYDOĞDU

15

Mühendislik Fakültesi

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

141201039

MELİH DOĞANAY

SAZAK

16

Mühendislik Fakültesi

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

131201075

NURDENİZ

ALTINOLUK

17

Mühendislik Fakültesi

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

151201019

EKİN

NURBAŞ

18

Mühendislik Fakültesi

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

141201015

ZEYNEP RÜMEYSA

YAY

19

Mühendislik Fakültesi

Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği

131801007

BEGÜM BERİL

İNCECİK

20

Mühendislik Fakültesi

Biyomedikal Mühendisliği

141701006

ZAHİDE

ARTUNÇ

21

Mühendislik Fakültesi

Biyomedikal Mühendisliği

131701011

MELTEM

ERBAY

22

Mühendislik Fakültesi

Bilgisayar Mühendisliği

151101021

UTKU UMUR

AÇIKALIN

23

Mühendislik Fakültesi

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

131201023

BURAKCAN

KAPTAN

24

Mühendislik Fakültesi

Endüstri Mühendisliği

151301015

MERT

PARÇAOĞLU

25

Mühendislik Fakültesi

Endüstri Mühendisliği

151301054

FATMA NUR

ÖZTÜRK

26

Mühendislik Fakültesi

Makine Mühendisliği

151501013

AKIN MERT

GÜMÜŞ

27

Mühendislik Fakültesi

Makine Mühendisliği

141501028

HÜSEYİN FURKAN

YİĞİT

28

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Uluslararası Girişimcilik

143401008

AHMET TALHA

KÖKSAL

29

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Uluslararası İlişkiler

153301016

BÜŞRA

YILMAZ

30

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Uluslararası İlişkiler

143301011

ŞEYMA

ORHAN

31

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Uluslararası İlişkiler

133301036

YAŞAR BATUHAN

GÜRHAN

32

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İşletme

153101025

BURAK

PIRLANTA

33

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İktisat

133201016

HİLAL

KESEMEN

34

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Uluslararası Girişimcilik

133401007

IŞINSU

AKDURUCAK

35

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İktisat

133201014

KÜBRA NUR

ERTÜRK

36

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Siyaset Bilimi

123501001

ÖMER EMRE

YÜCEL

37

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Uluslararası Girişimcilik

143401011

TUANA

KARADUMAN

38

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Uluslararası Girişimcilik

143401009

BUSE

ÖZGÜR

39

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Uluslararası İlişkiler

133301011

EZGİ

ZENGİN

40

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Uluslararası İlişkiler

133301018

KAAN

DAYAN

41

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Uluslararası İlişkiler

133301012

BERFİN

KANDEMİR

42

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Uluslararası İlişkiler

153301017

BORA BERKAN

ALKAN

43

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İktisat

143201011

ÖMER FARUK

ERDOĞAN

44

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İşletme

133101013

ÇİSEM

YILDIZ

45

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Uluslararası İlişkiler

133301046

KERİM ERDEM

DİNÇER

46

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İşletme

143101021

YUSUF

BALIKÇI

47

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İşletme

143101034

HAYDAR

DÖNERTAŞ

48

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Uluslararası Girişimcilik

143401015

MERVE ARZEM

BAYRAMCI

49

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Uluslararası İlişkiler

133301025

FATMA

ÖZTÜRK

50

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İşletme

133101036

CEMRE

DURUSOY

51

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

İçmimarlık ve Çevre Tasarımı

144201010

İPEK

AKSEL

52

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

Görsel İletişim Tasarımı

144401007

DUYGU

BERBER

53

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

Endüstriyel Tasarım

144301007

GÜLCE

GÜMÜŞDERE

54

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

Mimarlık

154601014

OYA BAHAR

DUTLU

55

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

Mimarlık

144601006

AYŞEGÜL

AKTAŞ

56

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

İçmimarlık ve Çevre Tasarımı

154201008

PELİN

YALÇIN

57

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

Endüstriyel Tasarım

144301014

SARP YAMAÇ

KARACA

58

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

Mimarlık

144601044

BENGÜSU

DÖNGÜL

59

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

Mimarlık

144601010

ÖZGE

SÜVARİ

60

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

İçmimarlık ve Çevre Tasarımı

154201007

BERRİN

BAYRAM

61

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

Mimarlık

144601021

ECE

YÜKSEL

62

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

Mimarlık

134601008

ILGIN BÜKE

ULULAR

63

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

Mimarlık

134601022

YUSRA

EKİN

64

Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

Endüstriyel Tasarım

134301014

AHMET KEREM

GÜNDÜZ

65

Hukuk Fakültesi

Hukuk

165101017

MUHAMMED GÜRKAN

GÜR

66

Fen Edebiyat Fakültesi

Türk Dili ve Edebiyatı

122201001

ESMA

GÜDER

67

Fen Edebiyat Fakültesi

İngiliz Dili ve Edebiyatı

162404001

BELKIS

DEMİRCAN

68

Fen Edebiyat Fakültesi

Türk Dili ve Edebiyatı

152201006

EMİNE

AK

69

Fen Edebiyat Fakültesi

Psikoloji

142501019

SAFİYE

ÜNALIR

70

Fen Edebiyat Fakültesi

İngiliz Dili ve Edebiyatı

152401012

HAYRİYE SİMAY

TUNÇKILIÇ

71

Fen Edebiyat Fakültesi

Türk Dili ve Edebiyatı

142201006

KARDELEN

KÜÇÜK

72

Fen Edebiyat Fakültesi

Psikoloji

142501009

ASENA HATİCE

KILIÇ

73

Fen Edebiyat Fakültesi

Psikoloji

152501017

MERVE GÜL

KARABULUT

74

Fen Edebiyat Fakültesi

Psikoloji

132501026

BURAK

MORAL

75

Fen Edebiyat Fakültesi

Psikoloji

132501015

SERENGÜL

ERDEMİR

76

Fen Edebiyat Fakültesi

Türk Dili ve Edebiyatı

142201013

MÜZDELİFE

DEMİREL

77

Fen Edebiyat Fakültesi

Psikoloji

142501014

ESMA NUR

ASALIOĞLU

78

Fen Edebiyat Fakültesi

Türk Dili ve Edebiyatı

152201008

YAREN EZGİ

ŞEN

79

Fen Edebiyat Fakültesi

Psikoloji

142501007

ŞULE

DEMİR

80

Fen Edebiyat Fakültesi

Psikoloji

132501007

ATAKAN

OKAT

81

Fen Edebiyat Fakültesi

Psikoloji

132501010

SERHAN YAĞMUR

İLGÜN

82

Fen Edebiyat Fakültesi

İngiliz Dili ve Edebiyatı

152401024

ESMA

ÇETİN

83

Fen Edebiyat Fakültesi

İngiliz Dili ve Edebiyatı

152401003

EZGİ

TÜRKÖZÜ

Radyo ETÜ
ŞİMDİ ÇALIYOR