DUYURUYU PAYLAŞIN

Business Book Summaries önde gelen yayıncıların iş dünyası hakkındaki metin ve sesli kitap özetlerini içermektedir. Araştırmacıların iş dünyasından güncel gelişmeleri takip edebilmelerine ve temel iş becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve günlük olarak yeni özetler yayımlanmaktadır.

Literary Reference Center™ Plus çeşitli dönemlerden ve edebi disiplinlerden binlerce yazar ve onlara ait eserler hakkında kapsamlı içerik sunan temel bir kaynaktır. Veritabanı, 690+ tam metin edebi dergi, 1 milyondan fazla kitap incelemesi, edebi eleştiri ile ilgili 86.000+ makale, 250.000’e yakın yazar biyografisi, 8.000+ klasik roman, 160.00+ şiir, 2.800+ tam metin referans kitabı içermektedir.

Başlık ve e-kitap listesi için tıklayınız.

World Politics Review uluslararası ilişkiler, dünya siyaseti ve jeostrateji alanlarında hazırlanmış kapsamlı bir çevrimiçi kaynaktır. Medya kaynaklarının derinlemesine yer vermediği küresel gelişmeler hakkında detaylı analizlerine erişim sağlamaktadır. Yaklaşık 9.000 makale içeren World Politics Review her gün güncellenmektedir.