DUYURUYU PAYLAŞIN

Video ve e-dergi içerikli Infobase veritabanları 2 ay süreyle deneme erişimine açılmıştır. Veritabanlarına uzaktan erişmek için buraya tıklayınız.

 

Infobase: Films On Demand içeriğinde 165,445 segmentten oluşan ve tüm disiplinleri kapsayan, müfredat odaklı 28 bini aşkın video barındırmaktadır. Kişiselleştirilebilir klasör yapısıyla favori oynatma listesi oluşturmaya olanak sağlamaktadır. İçerik listesi için tıklayınız.

Infobase: Health Reference Center vücut sistemleri, güncel sağlık sorunları, önemli hastalıklar ve koşullar, tedaviler ve prosedürlerin yanı sıra sağlık ve beslenme konularında 588,732 makaleye erişim sağlar.

Infobase: World News Digest 1940’tan beri tarihi içeriklerle birlikte dünyaya dair güncel olayları öne çıkaran 300,000+ makaleye; kapsamlı tarihsel video çekimlerine erişim sağlar. NewsEdge aracılığıyla, çoğu uluslararası kaynaklardan gelen güncel gazete başyazılarını içeren haber bültenlerini sunmaktadır.

Infobase: Writer's Reference Center etkili bir şekilde makale yazmak ve araştırma yapmak için gerekli tüm araçları tek noktadan sağlayan yazma ve dilbilgisi kullanım mekaniğinden stil ve araştırmaya kadar kaliteli yazı yazmanın temellerini kapsamlı bir şekilde sunar. Derinlemesine dilbilgisi bölümü gramer terimlerini tanımlar ve kullanım örnekleri verirken, başka bir bölümde yazma stilini araştırır. Yazma kaynakları, kullanıcılara yazılarını en iyi nasıl revize edecekleri konusunda yol gösterir ve sezgisel tasarım, kullanıcıların özelleştirilebilir aramalar sayesinde bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmalarına olanak tanır.