DUYURUYU PAYLAŞIN

GARAJ’da faaliyetlerini yürüten ekiplerin ihtiyacını duyduğu konuları göz önünde bulundurarak seminerler düzenlemek üzere 2016 yılında yola çıkan TOBB ETÜ TTO Ekibi, Tanışma, SME Instrument, Hukuk başlıklarından sonra, kapsamı genişlettiği 4. etkinliğinde “Pazarlama” başlığı ile katılımcılarıyla buluşuyor.

  • Dijital Pazarlama (Tolga ÖZEK-Business Ankara) Tolga Özek, Ankara'da iş hayatına ve sanayi haberlerine odaklanan bir Türk web sitesi olan Business Ankara Genel Müdürüdür. Ayrıca kişisel ve kurumsal web çözümleri sunan internet yenilikleri şirketi olan BerilTech'in Kurumsal İletişim ve İçerik Yönetimi'nin yanı sıra Türkiye'deki piyango, kampanya, çekiliş ve yarışmalar için çevrimiçi bir bilgi portalı olan kimkazandi.com'da Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaktadır.
  • Mobil Pazarlama (Erdem LAFÇI-APSS) 7 yıldır mobil teknolojiler ve mobil uygulamalar üzerine çalışmalar yapmaktadır. Kuruluşundan itibaren Google Developer Group Ankara’da çalışmakta ve son 4 yıldır yapılan Android Developer Days etkinliklerini düzenleyen ekipte yer almaktadır. Ayrıca Mobil Monday ekibinde co-organizer olarak çalışmaktadır. 2014 yılından ekip arkadaşlarıyla birlikte kurduğu 4PPS firmasında ise mobil teknolojiler ile ilgili Ar-Ge çalışmaları yapmakta ve kurumsal firmalar için mobil uygulamalar geliştirmektedir. Yaptığı Aword oyunuyla 3aylık kısa bir zamanda günlük 22bin kullanıcıya ulaşmış şuanda da yurtdışı tabanlı oyunlar üretmektedir.
  • Uluslararası Pazarlama (Mücahid ATAKUL-ATLASDEAL) Uluslararası pazarlama alanında yaptığı yapay zeka sistemi sayesinde, 1. turda 15 bin dolar, 2. turda 405 bin dolar yatırım alarak büyük bir dış ticaret ağı kurmuştur.
  • Inbound Pazarlama (Metehan YEŞİLYURT-NETVENT) Türkiye’nin ilk Inbound Pazarlama ekibi içinde yer almaktadır. Ayrıca TEDX konuşmacısı olan Yeşilyurt, bu alanda danışmanlık ve eğitimler vermektedir.
  • Pazarlama Dili (Doç. Dr. Berna TARI KASNAKOĞLU-TOBB ETÜ) TOBB ETÜ İşletme Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Tüketicilerin risk algısı, kültürel tüketim, estetik cerrahi tüketimi, tıp pazarlaması alanlarında uzmandır.

Tarih: 6 Nisan 2017 Perşembe

Saat: 17:00

Yer: TEPAV 3. Kat Toplantı Salonu

Kayıt için lütfen tıklayınız.