DUYURUYU PAYLAŞIN

ArfBot Oyun Kodlama Yarışması 2021 Başlıyor

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi, GARAJ Kuluçka Merkezi, Dijital Çağ Atölyesi ve ArfBot.com çözüm ortaklığında 2021 yılında düzenlenecek olan Oyun Kodlama Yarışması, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşayan ve başvuru tarihinde 8-14 yaş aralığında olan her çocuğun katılımına açıktır. Yarışmaya katılım bireysel ve ücretsizdir. Her katılımcı sadece bir oyunla yarışmaya başvurabilir.

ArfBot ve yarışma ile ilgili detaylara burada bulunan "Yarışma Dokümanı" dosyasından ulaşabilirsiniz.

 

 

ArfBot Nedir?

ArfBot.com çocuklar ve ruhu hala çocuk olanlar için tasarlanmış akıllı arama motorudur. Çocukların dilinden iyi anlayan karakter ArfBot, yapay zekâsı sayesinde aramalarda daima öğretici, eğlenceli, merak uyandıran ve güvenli sonuçları gösterir. Çocuklara uygun olmayan
içerikleri algılayabilen ArfBot, internet kullanımını asla baskıcı bir şekilde kontrol etmez, sadece uygun olana yönlendirir.

Bir çocuğun yetişkinlerin dünyasına uygun bir ortamda aradığını bulabilmesi kolay değildir. Arfbot çocuklar için ilginç olmayan web sayfaları yerine arama sonuçlarında onların işlerine yarayacak sonuçları gösterir. Kısaca ArfBot güvenli internetin sembol karakteridir.

https://yarisma.arfbot.com/