Spor Tesisimiz

Öğrencilerimizin ücretsiz kullanabildiği spor tesisi kampüsümüz içerisinde yer almaktadır. Tesiste olimpik kapalı yüzme havuzu, buhar banyosu, sauna, masaj, kuaför, güzellik ve bakım merkezi gibi özel hizmetlerin yanısıra profesyonel eğitmenler tarafından step, pilates, yoga gibi trend derslerin verildiği stüdyo, fitness merkezi, basketbol sahası, konser ve diğer etkinliklerinin yapılabileceği sahne ve ses sistemine sahip yüksek izleyici kapasiteli salon yer almaktadır.


Kapalı Spor Salonu

Yerleşkemizin içerisinde yer alan kapalı spor salonunda, öğrencilerimiz basketbol, voleybol ve diğer kapalı alan sporlarını yapabilir, masa tenisi masalarını kullanabilir. Spor Salonumuzda Türk Telekom Basketbol Takımı Türkiye Basketbol 1. Ligi (TB1L) karşılaşmalarını oynamaktadır ve öğrencilerimiz salonu ücretsiz olarak kullanabildiği gibi, bu salondaki TB1L karşılaşmalarını ücretsiz izleyebilir.

Türkiye'nin en uzun kapalı sahalarından birine sahip olan spor salonumuz TOBB Genel Kurulu gibi etkinliklere de ev sahipliği yapmaktadır.

Kapalı Spor Salonundan 360 Derece Görünüm →


Olimpik Yüzme Havuzu

Yerleşkemizin içerisinde yer alan olimpik yüzme havuzumuz 20 x 50 metre boyutunda ve 8 kulvarlıdır. Soyunma odaları ve duşları da barındıran tesisimizi öğrencilerimiz ders arasında kullanabilir. Yüzme bilmeyenler için spor tesisimizde yüzme dersleri de verilmektedir.

Olimpik Yüzme Havuzundan 360 Derece Görünüm →


Spor Merkezi

Spor merkezimizde salonumuzun uzman eğitmenleri, size özel egzersiz çözümleriyle sağlıklı bir şekilde çalışmanıza olanak sağlayacaktır. Konforlu ve modern bir ortamda spor yaparak, kişisel antrönörünüz eşliğinde sıkılmadan, bilinçli, doğru ve sağlıklı bir şekilde sporunuzu yapabilirsiniz.
Spor Merkezinden 360 Derece Görünüm →


Sauna ve Fin Hamamı

Buhar banyosu, ister kuru (sauna) ister ıslak (fin hamamı) olsun, vücut toksinlerinden arınmanın en basit yolu olarak düşünülmüştür. Bu yolla cildin gözenekleri açılır, milyonlarca ter bezesi salgılama yapmaya başlar, vücut ürettiği metabolik maddeleri ve diğer atıkları dışarı atar. Terleme yoluyla vücut atıklarının %30’a kadar varan miktarı vücuttan uzaklaştırılır.

Sauna ve fin hamamlarımızdaki özel havalandırma sistemi sayesinde daima temiz hava sirkülasyonu mevcut olduğundan asla bunalmadan son derece rahat ve ferah bir ortamda sauna ve fin hamamından yararlanabilirsiniz.


Pilates, Yoga ve Diğerleri

Spor salonumuz yüzme havuzu, fitness salonu ve buhar banyoları dışında hobilerinize yönelik bir çok programla öğrencilerimizin eğlenceli bir şekilde spor yapmalarını amaçlamaktadır. Pilates, yoga gibi egzersizler ve etkinlikler profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılmakta olup haftalık olarak güncellenmektedir. Haftalık spor programları hakkında spor salonumuzdan bilgi alabilirsiniz.
Pilates ve Yoga Salonundan 360 Derece Görünüm →


Spor Tesisi Kullanım Saatleri

  Haftaiçi Haftasonu
Spor Merkezi 11:00 – 17:00

07:00 – 10:00
19:00 – 22:00
Spor Salonu 11:00 – 17:00