DUYURUYU PAYLAŞIN

Belirlenen kontenjan dolduğu için eğitim başvurularımız kapanmıştır. Yoğun ilginize teşekkür ederiz. Aynı eğitimin gelecekte tekrarlanması planlanmaktadır. Lütfen duyuruları takip ediniz

 

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) Hukuk Fakültesi'nin, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından yürütülen ve Hollanda Büyükelçiliği tarafından desteklenen İklim Adaleti Projesi kapsamında düzenlediği Çevre Hukuku ve İklim Adaleti sertifika programının ikincisi, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla İzmir'de 23-26 Ekim 2023 tarihlerinde düzenlenecektir. Programa katılım için 12-13 Ekim 2023 tarihlerinde ücretsiz olarak başvurular alınacak ve kontenjan, ilk başvuran 50 kişiyle sınırlı olacaktır. Başvuru sonuçları 16 Ekim 2023 Pazartesi günü e-posta yoluyla katılımı kabul edilen başvuruculara iletilecektir. 

 

Sertifika programı sonucunda, en az 18 ders saatini tamamlamış olan katılımcılara TOBB ETÜ Hukuk Fakültesi tarafından düzenlenen sertifika verilecektir. 

 

Sertifika programına katılım ücretsizdir.

 

Sertifika programına hukuk fakültesi öğrencileri, stajyer avukatlar, avukatlar ve hukuk fakültesi mezunları başvuru yapabilir.  

 

Eğitimin detaylı programına buradan ulaşabilirsiniz.