DUYURUYU PAYLAŞIN

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) Hukuk Fakültesi ile Ankara Barosu işbirliğinde ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından yürütülen ve Hollanda Büyükelçiliği tarafından desteklenen İklim Adaleti Projesi kapsamında düzenlenen Çevre Hukuku ve İklim Adaleti sertifika programının açılış etkinliği, 5 Haziran 2023 Pazartesi günü, saat 10.00'da, Ankara HiltonSA Oteli’nde (Tahran Caddesi No:12, Kavaklıdere / Ankara) gerçekleştirilecektir.

UNDP Türkiye Mukim Temsilcisi Louisa Vinton, Hollanda Büyükelçiliği Büyükelçi Yardımcısı Vekili Patty Zandstra, TOBB ETÜ Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Çiğdem Kırca ve Ankara Barosu Yönetim Kurulu Üyesi / Kent ve Çevre Merkezi Koordinatörü Av. Güçlü Bolat’ın açılış konuşmalarıyla başlayacak olan etkinlik, Dünya Çevre Günü Özel Oturumu ile devam edecektir.

TOBB ETÜ Hukuk Fakültesi Doktor Öğretim Üyesi Duygu Çağlar Doğan’ın moderatörlüğünü yürüteceği oturum; UNDP Türkiye Ulusal Koordinatörü Zeynep Gökçe Aşan, Sürdürülebilir Ekonomi ve Finans Araştırmaları Derneği (SEFiA) Direktörü Bengisu Özenç ve Ankara Barosu Kent ve Çevre Merkezi Başkanı Av. Gökhan Candoğan’ın sunumlarıyla tamamlanacaktır.

Açılış etkinliği, konuya ilgi duyan herkesin katılımına açıktır.