DUYURUYU PAYLAŞIN

Erasmus+ Yükseköğretimde Personel Eğitim Alma Hareketliliği 2022-2023 ile 2023-2024 akademik yılı ilgili proje dönemleri ilanı ve dokümanları ekte sunulmaktadır. Başvurularınızı 13 Haziran 2023 - 13 Temmuz 2023 tarihleri arasında erasmusbasvuru.ua.gov.tr sitesinden e-devlet şifresiyle yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra tüm evraklarınızı müdürlüğümüze teslim etmenizi rica ederiz. Söz konusu ilanda Avrupa Birliği ülkeleri haricinde diğer uluslararası ülkelerden de yararlanılabilmektedir. Bu kapsamda Üniversitemiz ilgili proje kapsamında %5'ini uluslararası ülkeler için ayrılabilecektir. 

*Mevcut anlaşmalı kuruluşlar başvuru sisteminden görülebilmektedir. Programın  kontenjanları Konsorsiyum Ortaklarımız tarafından desteklenecektir.

Erasmus+ Yükseköğretimde Personel Eğitim Alma kapsamında başvuru gerçekleştirmeyi planlayan personelimiz için 16 Haziran 2023 Perşembe günü saat 11:30 Sosyal Tesisler 1’de bir soru cevap toplantısı düzenlenecektir. Söz konusu toplantıda iyi uygulama örnekleri de paylaşılacaktır.

Başvuru geçekleştirmeyi planlayan tüm personelimiz davetlidir.