DUYURUYU PAYLAŞIN

TOBB ETÜ Makine Mühendisliği Bölümü tam zamanlı öğretim üyesi (Dr. Öğretim Üyesi, Doçent veya Profesör) alımı için başvuruları kabul etmektedir.

Bölüm, Ülkemizin en güçlü lisans ve lisansüstü programlarından birine sahip olup yüksek nitelikli öğrencileri kabul etmektedir. TOBB ETÜ Teknoloji Merkezi güçlü bir altyapıya sahip olup yeni öğretim üyelerinin araştırmalarını kesintisiz sürdürme imkanı sunmaktadır.

Öğretim üyelerinin bölümdeki lisans - lisansüstü seviyelerde eğitim faaliyetlerine katkı sağlamaları, bilimsel ve/veya endüstriyel odaklı araştırma projeleri gerçekleştirmeleri beklenecektir. Güçlü bir araştırma geçmişine, nitelikli araştırma çıktılarına veya çıktı üretme potansiyeline sahip olan adaylar değerlendirmeye alınacaktır. Isı bilimleri, enerji, imalat ve mekatronik ve ilgili alanlarda çalışan akademisyenler öncelikle değerlendirilecektir.

Başvuru dökümanı adayın eğitim ve araştırmayla ilgili profesyonel amaçlarını tanımlamalıdır. Her başvuru detaylı bir özgeçmiş ve aday için referans mektubu verebilecek en az üç akademisyenin isim ve adres bilgilerini içermelidir.

 

Başvurularınızı aşağıdaki adrese göndererek veya Kariyer sayfamız üzerinden çevrimiçi olarak yapabilrsiniz. 

TOBB ETÜ Makine Mühendisliği Bölümü- Soğütözu Cad. No: 43 Ankara 06560, Türkiye

E-posta: maktas@etu.edu.tr

Telefon: +90 312 292 4086