HABERİ PAYLAŞIN

2016 ÖSYS’de Türkiye 177. si olarak Fakültemizde tam burslu okumaya hak kazanan ve 2020 yılında Fakülte birincisi olarak mezun olan Göksu Ayçıl Altınok, aynı yıl Fulbright bursu ile Kaliforniya Üniversitesi Los Angeles Hukuk Fakültesinde “Medya, Eğlence Sektörü ve Spor Hukuku” alanında başladığı yüksek lisans eğitiminde ağırlıklı olarak film ve TV şovları üzerine çalışıyor.

Mezunumuz yüksek lisans programı kapsamında aldığı derslerden biri olan ve birçok ülkeden gelen hukukçularla birlikte katıldığı Yabancı Hukukçular İçin Amerikan Anayasa Hukuku dersinde sınıfın en başarılı öğrencisi seçilerek Masin Family Academic Excellence Gold ödülüne layık görüldü. Başarısını, TOBB ETÜ’den aldığı kaliteli eğitim ve edindiği global hukuk vizyonunun mümkün kıldığını belirten Göksu Ayçıl Altınok, TOBB ETÜ Hukuk Fakültesinin alanında uzman, yenilikçi ve vizyon sahibi öğretim kadrosuyla öğrencilerini dünyanın her yerinde başarılar elde edebilecek profesyoneller olarak yetiştirdiğini söyledi.

Mezunumuza eğitim ve meslek hayatında başarılar diliyor, hem ülkemizi hem de TOBB ETÜ’yü dünyanın her yerinde en iyi şekilde temsil edeceğinden emin olduğumuzu belirtmek istiyoruz.